2020

 

 

29.03.2020 - KD Duplica

19.04.2020 - KD Kamnik

03.05.2020 - KD Nova Gorica

17.05.2020 - KD Grosuplje

31.05.2020 - KD Duplica

06.06.2020 - KD Nova Gorica

12.06.2020 - ŠKD Krim

13.06.2020 - KD Barje

13.06.2020 - ŠKD Celeia; sodnik: Rado Lukanc

14.06.2020 - KD Storižič

24.06.2020 - KD Grosuplje

06.09.2020 - KD Domžale

18.09.2020 - KD Maribor; sodnik: Katja Skulj

20.09.2020 - KD Nova Gorica

04.10.2020 - ŠKD Celeia; sodnik: Miran Marš

18.10.2020 - ŠKD Krim

08.11.2020 - KD Obala Koper

14.11.2020 - KD Barje

14.11.2020 - ŠKD Celeia; sodnik; Branko Puš

28.11.2020 - ŠKD Krim

12.12.2020 - KD Grosuplje; sodnik: Ana Dragičević

 

 

 

2019

 

24.03.2019 - KD Duplica; sodnik: Katja Skulj; rezultati

12.5.2019 - KD Kamnik; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

07.06.2019 - KD Maribor; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

14.06.2019 - ŠKD Krim; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

08.06.2019 - KD Nova Gorica; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

09.6.2019 - KD Storžič; sodnik: Katja Skulj; rezultati

15.06.2019 - ŠKD Celeia; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

15.06.2019 - KD Barje; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

22.06.2019 - KD Velenje; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

22.06.2019 - KD Domžale; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

15.09.2019 - Obala Koper; sodnik: Brane Puš; rezultati

29.09.2019 – ŠKD Krim; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

27.10.2019 - KD Duplica/KzRO; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

 

 

 

2018

09.06.2018 - KD Nova Gorica; sodnik: Brane Puš; rezultati

10.06.2018 - KD Storžič; sodnik: Katja Skulj; rezultati

16.06.2018 - ŠKD Krim; sodnik: Brane Puš; rezultati

22.06.2018 - KD Maribor; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

22.06.2018 - KD Duplica; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

23.06.2018 - KD Grosuplje; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

07.07.2018 - KD Ljubljana; sodnik: Miran Marš; rezultati

24.11.2018 - ŠKD Krim; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

30.11.2018 - KD Duplica; sodnica: Marjan Polajnar; rezultati

08.12.2018 - KD Grosuplje; sodnica: Ana Dragičević; rezultati

 

2017

 

 

19.3.2017 - KzRO/KD Duplica; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

09.4.2017 - KD Duplica; sodnik: Rado Lukanc ; rezultati

9.6.2017 - KD Barje; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

10.6.2017 - ŠKD Krim; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

11.6.2017 - KD Storžič; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

17.6.2017 - ŠKD Celeia; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

17.6.2017 - KD Ovčar; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

23.6.2017 - KD Duplica; sodnik: Brane Puš; rezultati

24.6.2017 - KD Maribor; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

4.09.2017 - KD Velenje; sodnik: Katja Skulj; rezultati

29.10.2017 - KD Ljubljana;  sodnik: Ana Dragičević; rezultati

19.11.2017 - KD Barje; sodnik: Marjan Polajnar

25.11.2017 - ŠKD Celeia; sodnik: Miran Marš; rezultati

8.12.2017 - KD Duplica; sodnik: Miran Marš

9.12.2017 - KD Grosuplje; sodnik: Miran Marš

2016

 

20.3.2016 - KzRO 4FUN; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

3.4.2016 - KD Barje, sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

17.4.2016 - KD Pluton; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

4.6.2016 - ŠKD Krim; sodnik: Miran Marš; rezultati

5.6.2016 - KD Duplica; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

24.6.2016 - KD Maribor; sodnik: Katja Skulj; rezultati

24.6.2016 - KD Grosuplje; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

24.6.2016 - ŠKD Celeia; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

24.6.2016 - KD Duplica; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

10.7.2016 - KD Ljubljana; sodnik: Miran Marš; rezultati

04.09.2016 - KD Velenje; sodnik: Brane Puš; rezultati

29.10.2016 - ŠKK Komen; sodnik: Brane Puš; rezultati

13.11.2016 - KD Ovčar; sodnik: Miran Marš; rezultati

26.11.2016 - ŠKD Krim; sodnik: Brane Puš; rezultati

 

 

 

 

 

2015

 

22.03.2015 - KD Duplica/KzRO - sodnik: Cvek / Skulj; slika; rezultati

05.04.2015 - KD Barje - sodnik: Marjan Polajnar; rezultati; rezultati

10.5.2015 - KD Ljubljana - sodnik: Marš / Lukanc; rezultati

17.05.2015 - KD Kamnik - sodnik: Rado Lukanc; rezultati

24.05.2015 - KD Tabor - sodnik: Rado Lukanc; rezultati

12.06.2015 - KD Maribor: Sašo Cvek; rezultati

19.6.2015 - ŠKD Krim - Katja Skulj; rezultati

19.06.2015 - KD Barje; sodnik - Ana Dragičević, rezultati

21.06.2015 - KD Šentjur - sodnik: Brane Puš; rezultati

04.07.2015 - KD Grosuplje: Sašo Cvek; rezultati

11.07.2015 - KD Ljubljana - sodnik: Ana Dragičevič; rezultati

20.09.2015 – KD Maribor – sodnik: Sašo Cvek; rezultati

08.11.2015 -  KzRO/KD Ljubljana - sodnik: Katja Skulj; rezultati

29.11.2015 - KD Kamnik - sodnik: Sašo Cvek;

04.12.2015 - KD Duplica - sodnik: Brane Puš

 11.12.2015 - ŠKD Krim- Katja Skulj

13.12.2015 - ŠKD Riviera - sodnik: Miran Marš

18.12.2015 - KD Maribor: Štefan Kolman

 

 

2014

 

02.02.2014 - KzRO (Velenje); sodnik: Rado Lukanc; rezultati
23.03.2014 – KD Duplica; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

06.04.2014 - KD Barje; sodnik: Miran Marš; rezultati

13.04.2014 - KD Pluton; sodnik: Rado Lukanc ; rezultati

25.05.2014 - KD Ljubljana; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

06.06.2014 – KD Ljubljana; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

08.06.2014 - KD Kamnik; sodnik: Sašo Cvek / Marjan Polajnar; rezultati

12.6.2014 – KD Maribor; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

14.06.2014 – ŠKD Krim; sodnik: Miran Marš; rezultati

22.06.2014 – KD Šentjur; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

29.06.2014 - KD Kamnik; sodnik: Miran Marš; rezultati

04.07.2014 – KD Grosuplje; sodnik: Sašo Cvek, rezultati

07.09.2014 - KD Duplica; Miran Marš, Ana Dragičević; rezultati

24.09.2014 - KD Maribor; Štefan Kolman; rezultati

08.11.2014 - ŠKD Riviera; sodnik: Sašo Cvek / Miran Marš; rezultati

29.11.2014 – ŠKD Krim; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

05.12.2014 – KD Duplica; sodnik: Marjan Polajnar, rezultati

14.12.2014 - KD Grosuplje; sodnik: Štefan Kolman; rezultati

14.12.2014 – KD Maribor; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

 

 

 

 

 

2013

 

KD Barje - 07.04.2013; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

KD Grosuplje - 16.05.2013; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

ŠKD Krim - 09.06.2013; sodnik: Štefan Kolman; rezultati

ŠKD Krim - 16.06.2013; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

KD Kamnik - 23.06.2013; sodnik: Miran Marš; rezultati

KD Ljubljana - 23.06.2013; sodnik: Štefan Kolman; rezultati

KD Maribor - 25.06.2013; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

KD Duplica - 28.06.2013; sodnik: Miran Marš; rezultati

KD Šentjur - 29.6.2013; sodnik: Štefan Kolman; rezultati

KD Ljubljana - 22.09.2013; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

KD Duplica - 06.10.2013; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

KD Kamnik 20.10.2013; sodnik: Miran Marš; rezultati

KOSSP Zagreb - 03.11.2013; sodnik: Miran Mraš; rezultati

ŠKD Riviera - 27.10.2013; sodnik: Ana Dragičević; rezultati

KD Grosuplje - 9.11.2013; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

KD Kamnik - 24.11.2013; sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

ŠKD Krim - 30.11.2013; sodnik: Miran Marš; rezultati

KD Duplica - 06.12.2013; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

KD Maribor - 15.12.2013; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

 

 

2012

ŠKD Krim - 27.5.2013: sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

KD Grosuplje - 10.6.2012; sodnik: Sašo Cvek; rezultati

KD Kamnik - 24.6.2012; sodnik: Rado Lukanc; rezultati

KD Ljubljana - 6.7.2012; sodnik: Marjan Polajnar;rezultati

KD Duplica - 16.9.2012; sodnik: Štefan Kolman; rezultati

KD Kamnik - 13.10.2012;sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

KD Grosuplje - 31.10.2012; sodnik: Štefan Kolman; rezultati

KD Maribor - 7.12.2012; sodnik: Miran Marš; rezultati

 

 

 

2011

KD Kamnik - 8.4.2011, sodnik: Ana Dragičević; rezultati

 

 

 

2010

ŠKD Krim - 17.10.2010, sodnik: Štefan Kolman; rezultati

KD Maribor - 26.9.2010, sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

KD Maribor - 18.6.2010, sodnik: Sašo Cvek; rezultati

KD Pluton - 5.9.2010, sodnik Sašo Cvek; rezultati

KD ŠVRK - 18.6.2010, sodnik Štefan Kolman; rezultati

ŠKD Krim - 6.6.2010, sodnik Štefan Koman; rezultati

KD Ljubljana - 30.5.2010, sodnik: Marjan Polajnar; rezultati

 

 

 

2009

KD Grosuplje - 18.10.2009, rezultati

ŠKD Krim - 24.5.2009, rezultati

ŠKD Krim - 4.10.2009, rezultati

KD Ljubljana - 16.5.2009, rezultati

KD Maribor - 13.9.2009, rezultati

KD Obala - 13.12.2009, rezultati

KD Pluton - 14.6.2009, rezultati

 

 

 

2008

ŠKD Celeia - 19.4.2008, rezultati

KD Grosuplje - 10.5.2008, rezultati

KD Ljubljana - 25.5.2008, rezultati

ŠKD Krim - 6.6.2008, rezultati

KD Domžale - 8.6.2008, rezultati

KD Pluton - 13.6.2008, rezultati

KD Barje - 7.9.2008, rezultati

KD Maribor - 14.9.2008, rezultati

KD Bled Lesce - 16.11.2008, rezultati

ŠKD Krim - 28.11.2008, rezultati

 

 

 

2007

ŠKD Krim - 15.4.2007, rezultati

KD Šmarna gora - 13.5.2007, rezultati

KD Ljubljana - 27.5.2007, rezultati

KD Novo mesto - 10.6.2007, rezultati

ŠKD Krim - 16.6.2007, rezultati

ŠKD Krim - 21.10.2007, rezultati

ŠKD Krim - 16.12.2007, rezultati

 

 

© 2023 by Country B&B

Komisija za Rally obedience

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now